Jak na předlohu na stěnuJá jsem takhle tvořila předlohu Pata a Mata v dárečcích. Filípek z nich měl velikou radost. Měl ji namalovanou nad postýlkou. Rozměry byly asi 130x80 cm. Byla opravdu dost velká.
Budete potřebova obrázek stažený třeba někde z netu. Tiskárnu a nůžky a izolepu.

Vyberte si obrázek, uložte jej. V nějaké grafickém programu (já mám GIPM) si jej zvětšete na požadovou velikost  (můžete menší i veliké)no a pak stačí jen vytisknout. Vyjede Vám spousta papírů, stačí si pak vše jen poupravit, poslepovat, vystřihnout a některé kontury si rovnou prostřihnout.
Předlohu si pomocí izolepy přichytíte na stěnu a už stačí jen vzít tužku a obkreslit. ostatní kontury si vystřihnete klidně přímo na stěně a pak dokreslíte.

Pak už jen stačí barvy typu příměsí do primalexu, nebo kolorka ta je menší a levnější, bílá barva primalex, nebo co prostě chcete mít na stěně, ten si obarvíte a malujete. Nakonec si kontury vytáhnete černou tlustou fixou, obyčejnou.
 
a předloha je na světě.

Vím když to pak odstaňujete tak to dá zabrat. My jsme to doma drhli tu stěnu kartáčem ale za tu radost dětem to stojí. A takhle Vás to přijde jen na cenu těch barev. Jinak tyto předlohy na netu jsou poměrně drahé.

Hodně štěstí u tvoření. Jak budu zase dělat nějakou předlohu tak vložím focený postup.
20.10.2010 12:26:21
zatloukalova1
www.weblight.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one